2020 Yurtdışı Dil Kursu Fiyatları

Yurtdışında eğitim almak isteyen kişiler en çok dil öğrenmek ya da öğrendikleri yabancı dili geliştirmek amacıyla yurtdışını tercih etmektedir. Yurtdışında dil eğitimi alarak yerinde dil öğrenme politikasıyla çok daha hızlı ve kalıcı bir şekilde dil öğrenmenin avantajlarından eğitim gönüllüleri böylece yararlanmaktadır.

Yurtdışında eğitim almak için öncelikle bunun bir maliyeti olduğunu bilmelisiniz. Yurt dışında eğitim almak isteyen pek çok kişi bu konuda korku yaşamakta ve yurtdışında eğitim almanın çok pahalı olduğunu düşünmektedir. Aslında durum sandığınız gibi değildir. İyi bir araştırma neticesinde uygun ve ekonomik fiyat aralıklarında siz de yurtdışında uygun fiyata eğitim hakkından yararlanabilirsiniz. Bazı kurumlar yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilere burs imkanı sunmaktadır. Bazı ülkelerde de eğitim için özel indirimler yapılmaktadır. 2020 yurtdışı dil kursu fiyatları da buna göre şekillenebilir ve çok daha uygun fiyata dil eğitimini böylece almanız sağlanabilir. Her ülkenin eğitim olanakları ve sağladığı avantajlar farklı olabilir. Bunları araştırarak sizin için en uygun ülkede dil öğrenimini gerçekleştirebilirsiniz.

Danışman Görüşmesi Yapabilirsiniz

Yurtdışında dil eğitimi almanın ne kadar mal olduğunu, dil kursu fiyatları, eğitim olanakları, burs imkanları gibi daha pek çok şey hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız yapmanız gereken bir danışmanla sorularınıza yanıt bulmak. Yurtdışında eğitim alabileceğiniz pek çok ülke bulunmaktadır. Amerika, İngiltere, Kanada, Polonya gibi daha pek çok ülke bulunmaktadır. Bu ülkelerin hepsinin olanakları ve eğitim giderleri farklı olabilir. Yeme, içme barınma, yol gibi akla gelebilecek tüm giderleri hesaplayarak ülkelerin aylık ya da yıllık giderlerini hesaplayabilir ve ona göre ülke seçimi konusunda karar verebilirsiniz. İstediğiniz ülkenin eğitim masrafları ve diğer masraflar hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu konuda eğitim yapan danışmanlık bürolarından yardım talep edebilirsiniz. Böylece yola çıkmadan önce sizi nelerin beklediğini çok daha iyi görüp kavrayabilirsiniz. Size ve yaşam şartlarınıza en uygun ülkeyi bularak ülke seçiminde kararınızı çok daha iyi verebilirsiniz.

Geleceğinize Yatırım Yapın

Yeni bir dil öğrenmek kuşkusuz kişiye pek çok açıdan birçok avantaj sağlar. Yeni bir dil öncelikle kişinin kendini geliştirmesi ve kendine yenilik katması açısından önemlidir. ‘’ Bir dil bir insandır’’ mantığıyla düşünecek olursak yeni bir dil öğrenmenin ne kadar önemli olduğunu daha iyi kavrayabiliriz. Yeni bir dil öğrenmek hayatınızda pek çok kapının açılmasına da yardımcı olmaktadır. İş görüşmelerinde karşımıza ilk çıkan yabancı bir dil bilip bilmediğimizdir. Bu konuda yabancı dili iyi olanlar her zaman için ön plana geçer ve iş bulma şansları daha çok artar. Dil öğrenmek için yapılacak en iyi şeylerden birisi dili asıl yerinde öğrenmektir. Yurtdışındaki ülkeler bunun için iyi bir fırsattır. Siz de geleceğiniz için yatırım yapmak için yurtdışında dil öğrenimini önemseyin.

Elinizdeki Olanakları Değerlendirin

İnsanlar hayat boyu birçok şeye yatırım yapabilir; Ev, araba gibi daha pek çok şey aklımıza gelebilir. Eğitim için yapılan yatırımlar ise genelde arka plana bırakılabilir. Siz diğer guruptan olmayarak farkındalığınızı kanıtlamak adına yatırımınızın eğitimden yana kullanın. İlerde bu yatırım size çok şeyler kazandıracaktır. Elinizdeki olanakları değerlendirin ve dil eğitimi için yurtdışında bir ülkeyi tercih edin. Yurtdışında dil eğitimi alarak kendiniz ve geleceğiniz için en iyi yatırımı yapmaya çalışın. Bütçenizin bir kısmını eğitim için harcamaktan asla kaçınmayın. İyi bir yarın ve güzel bir gelecek için dil eğitimini yerinde yani yurtdışında almayı ertelemeyin.

Yazar
6
Cansu Akkaya
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Yabancı dil, günümüzün en önemli şeylerinden biridir. İkinci bir dil bilmek ...
Almanya’da Eğitim Avrupa Birliği ülkeleri arasında eğitim sistemi en güçlü ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlköğretimi tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim