Yurtdışı Lise Fiyatları

Son yıllarda yurtdışında eğitim görmek popüler hale gelmiş ve aileler ne yapıp edip çocuklarını yurtdışında okutmak için ellerinden gelenleri yapıyorlar. Yurtdışında eğitim görmeleri için bazı işlemlerden geçilmesi ve bolca zamana ihtiyaçları olacağı için önceden planlamanın yapılması gereklidir. Yurtdışında lise eğitimi üniversite ve lisans eğitimi gibi basit işlemlere aynı olup vize gibi bazı belgelere ihtiyaç duyulmaktadır. Bu süre zarfı içerisinde eğer aile yurtdışında yaşamayacaksa çocuklarını bir yurda ya da gönüllü ailelere teslim etmek zorunda olacaklarını bilmeleri gerekir. Yurtdışı lise fiyatları hakkında merak edenler için birkaç ülke tavsiyesi vererek arasından sizin için en uygun olanı seçebilir ve ona göre çocuğunuzu eğitime yollayabilirsiniz. Yurtdışı eğitime karar vermeden önce mutlaka gideceği ülke hakkında araştırmalar yapmalı gerekli koşullar öğrenilmelidir. Gidecekleri ülkenin herhangi bir özel lisesine kayıt yaptırılacaksa eğer mutlaka okul ile irtibata geçerek fiyat konusunda bilgiler edinmeli konaklamalı olup olmadığı sorulmalıdır.

Amerika Lise Fiyatları

Amerika da okumak birçok kişinin hayallerini süslediği bir gerçek olsa da bazen hayallerde kalmaya devam edebiliyor. Hem dilinin gelişmesi için hem de daha kaliteli eğitim görmesi adına Amerika devlet ve özel liseler en uygun seçenekler haline gelmiştir. Öğrencilerin bütçesine göre değişiklik gösteren birçok liseler bulunuyor. Eğer yurtdışı eğitim programlarına katılmayı istiyor ama bütçe olmadığı için devlet okullarında okumak isteniyorsa bilinmesi gereken bir noktayı gözden kaçırmamanızı öneririz. Devlet liselerine başvurulması sırasında maalesef istenilen liseyi seçme konusunda engel oluyorlar. Yani gideceğiniz şehrin herhangi bir yerinde liseye kaydınız otomatik olarak onlar tarafından oluşturuluyor. Amerika da lise eğitimi görebilmek her okuldan okula değişip dolar cinsinden ödeme gerçekleştiriliyor.

İngiltere Lise Fiyatları

Dünyanın diğer bir büyük ülkelerinden birisi olan İngiltere eğitim konusunda oldukça disiplinli bir eğitim ile öğrencilerini iş hayatına ve yaşama karşı en iyi şekilde hazırlıyor. İngiltere okullarında okumak isteyen binlerce öğrenciler sadece orada okuyabilmek adına ister özel ister devlet olsun bütün lise seçeneklerini değerlendirip kayıtlarını yaptırıyorlar. Ancak AB üyesi olmayan ülke vatandaşları devlet okullarına almama gibi bir kuralları olmasından dolayı çoğu öğrenci özel lisede okumayı tercih ediyorlar. Yıllık ücret ortalama olarak biraz çok olsa da yeme içme ve konaklama gibi imkanlar sunduğu için gayet makul gibi görünebiliyor.

İsviçre Lise Fiyatları

İsviçre de lise eğitimi için yurtdışından gelen öğrencileri devlet okullarına kabul etmediklerinden dolayı sadece özel okullarda okumalarına izin veriliyor. Özel okulların maliyeti biraz fazla olmasına rağmen durumu iyi olan aileler buraları tercih ederek kayıtlarını yaptırabilirler. Ayrıca okullar oldukça güvenli bir bölgede bulunması sebebiyle fazla çeşit özel okul bulunmamaktadır. Yurtdışı lise fiyatları hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak için okullarla iletişime geçebilirsiniz.

Kanada Lise Fiyatları

Kanada lise ve üniversitesi il ünlü olan ülkelerden birisidir. Her ülkeden binlerce öğrenci akınına uğrayarak en iyi eğitimden faydalanmayı amaçlıyorlar. Kaliteli eğitim programları ile öğrencilerin ülkelerine dolu dolu bir puanla gitmeleri aynı zamanda daha iyi üniversiteye girebilmelerini kolaylaştırıyor. Devlet okullarında okuyabilme imkanı sunan Kanada yabancı öğrencilere farklı bir fiyatlandırma uygulayarak eğitim hizmetini vermektedir. Daha kaliteli bir eğitim programına katılmak isteyenler özel okulları tercih ederek senelik ödeme ile konaklama dahil belli bir ücret ödeyebilirsiniz. Okulun bulunduğu bölgeden bölgeye fark etmesi halinde uygulanan fiyatlar değişiklik göstermektedir. Amerika, İngiltere gibi gelişmiş ülkelerde okumak isteyip okuyamayanlar için en iyi seçeneklerden birisi olarak değerlendirebilirsiniz. Kanada liselerinde yurtdışı lise fiyatları tarifesine göre daha uygun ve kaliteli eğitim görmeniz mümkündür.

Yazar
3
Cansu Akkaya
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Yurtdışında eğitim almak isteyenler için ülkemizde belirli dönemlerde düzenlenen ...
Vancouver Dil Okulları Vancouver, batı yakasının en güzel şehirlerinden birisidir. British ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlköğretimi tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim