Bucksmore-D.Overbroecks College Oxford

D.Overbroecks College Yaz Okulu - Bucksmore-D.Overbroecks College

Genç Profesyoneller Programı

İngiltere / Oxford / Merkez

Oxford, Dünya’nın en önemli üniversitelerinden Oxford Üniversitesi’nin bulunduğu, nüfusunun büyük bir çoğunluğu öğrencilerden oluşan bir şehirdir. Sanat galerileri, müzeleri ve yıl boyu gerçekleşen sanat, spor vb. etkinlikleriyle oldukça canlı bir sosyal yaşama sahiptir.
D’Overbroeck’s College Oxford, 1977’de kurulmuş köklü ve tecrübeli bir okuldur. Eylül 2017'de tamamlanan d’Overbroeck’ın modern altıncı form merkezi, yüksek kaliteli tesislere sahiptir.
Okulun konumu: Oxford şehir merkezine yaklaşık 15 dakika mesafededir.
Konaklama: Kampüs içi, ortak veya özel banyo seçenekli tek, iki ve üç kişilik odalarda tam pansiyon konaklama.
Donanım: Eylül 2017’de yenilenmiş modern tesis, maksimum 11 kişilik sınıflar, akıllı tahtalı ve projektörlü yüksek kalitede derslikler, oditoryum, wi-fi.
Genç Profesyoneller Programı, 13-16 yaş öğrencilerin İngilizce becerilerinin yanı sıra farklı kariyer seçenekleri için de yol gösterici içeriktedir. Haftalık 25 saat ders sunulan bu programda, 11 saat konu anlatımı ve pratik, 5 saat grup proje çalışması yapılır. Aynı zamanda, her hafta 2 tam gün gezi, Hoş Geldin Aktivitesi, barbekü, Renk Savaşları, Sinema Akşamı gibi etkinlikleri içeren bir sosyal aktivite programı da mevcuttur. Mezun olan herkese özel karne ve sertifika verilir. İngilizce yeterlilik seviyesi minimum B1+ (intermediate) olmalıdır. Program 2 haftalık olup 2 veya 4 hafta alınabilir. Her 2 haftada bir tane uzmanlık alanı seçilebilir. Uzmanlık alanı seçenekleri şöyledir:
Performans Sanatları: Teorik Dersler: Üretim aşaması, metin yazma, karakter gelişimi, çağdaş müzik, son yüzyıldaki tiyatroların temalarını değiştirme konularını içermektedir. Pratik Dersler: Farklı stillerde oyunculuk, şarkıcılık ve dans, ses projeksiyonu derslerini içermektedir. Grup Projeleri: Kendi üretiminizi yazma, sahneleme ve performansı içermektedir.
İşletme ve Finans: Teorik Dersler: Strateji, pazarlama birleşimi, 21. Yüzyıl trendleri, genişleme yöntemleri, tedarik zincirleri konularını içermektedir. Pratik Dersler: Girişimci ve şirket vaka çalışmaları, kurumsal sosyal sorumluluk derslerini içermektedir. Grup Projeleri: Yeni bir ürünü veya hizmeti piyasaya sürmek için kendi iş planını yaratmayı içermektedir.
Medya ve İletişim: Teorik Dersler: Pazarlama tekniklerinde teknoloji, modern medya, hedef kitle, radyonun geleceği ve küreselleşme konularını içermektedir. Pratik Dersler: Görsel senaryo taslağı ve televizyon üretimi derslerini içermektedir. Grup Projeleri: Yeni bir ürünü pazarlamak için bir reklam geliştirme ve çekmeyi içermektedir.
Tıpa Giriş: Teorik Dersler: Medikal biyoloji, anatomi, kardiyovasküler sistem, hastalıklar, modern tıp konularını içermektedir. Pratik Dersler: Laboratuvar deneyleri, diseksiyon derslerini içermektedir. Grup Projeleri: Küresel salgınlar hakkında araştırmayı içermektedir.
Mühendislik: Teorik Dersler: Matematiksel anlama, üretim süreci, dinamik ve termodinamik, malzeme kullanımı, test ve araştırma konularını içermektedir. Pratik Dersler: Hooke Yasası, termal ısı katsayıları derslerini içermektedir. Grup Projeleri, aküyle çalışan kendi aracını tasarlayıp yapmayı içermektedir.
Tarihler: 9.7.2019-6.8.2019.devamını göster Devamını Göster

Bucksmore-D.Overbroecks College İngiltere Tanıtım Videosu


Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim