King Edwards School Yaz Okulu - Bucksmore-King Edwards School

Bucksmore Summer Junior

İngiltere / Witley / Merkez

Witley, Surrey, İngiltere’nin güneyinde Londra’ya trenle 1 saatlik mesafede yeşillikler içinde küçük bir şehridir. İngiliz mimarisinin izlerini taşıyan yapıları, anadili İngilizce olan nüfusun fazlalığı, tarihi Witley Mahkemesi kalıntıları ve göz alıcı yeşillikler içindeki çevresiyle uluslararası öğrenciler için keyifli bir destinasyon olmaktadır.
Kings Edward’s College, 1553 yılında Kral 4. Edward tarafından kurulmuştur. Londra’nın merkezine 1 saatlik uzaklıktaki şirin Witley kentinde bulunan okulun kendine ait bir ormanı bulunan okul güvenli ve huzurlu bir bölgede konumlanmıştır. Okulda öğrencilerin akademik gelişimi kadar spor faaliyetleri ve kültür-sanat etkinliklerine katılımı da özendirilerek kişisel gelişimlerine de özen gösterilmektedir. Öğrencilerin kendi yaptıkları sanat eserleri, çalışmaları her yıl sergiler düzenlenerek paylaşılır. Kampüs şeklinde yapılanmış okulda birçok spor dalını gerçekleştirme imkanı sunan tesisler bulunur.
Okulun konumu: Şehrin sakin ve yeşillikler içindeki bölümünde konumlanmıştır.
Konaklama: Ortak banyolu tek, iki veya dört kişilik odalarda tam pansiyon yurt konaklama sunulur.
Donanım: Akıllı tahtalı ve projektörlü yüksek kalitede derslikler, wi-fi, maksimum 11 kişilik sınıflar, spor salonu, yüzme havuzu, tenis kortları, yapay çim saha, oyun sahaları, dans stüdyosu, oditoryum, sanat stüdyosu, öğrenci sosyal alanı.
Bucksmore Summer Junior Programı, 10-13 yaşındaki öğrenciler için yüksek kalitede İngilizce dil eğitimiyle spor ve aktivite programını birleştiren bir programdır.İsteyenler için ekstra Binicilik ve Aktif İngilizce program seçenekleri mevcuttur.Haftada 20 ders, okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini geliştirmeye yönelik ders müfredatıyla öğrencilerin film izlerken veya kitap okurken, hatta sosyal medyada karşılaştıkları İngilizce içerikleri anlamalarına katkı sağlamak amaçlanır. Özellikle, gruplar halinde yapılan proje ödevleriyle öğrenciler ekip çalışmasında işbirliği içinde iletişim kurabilme becerilerini geliştirirler. Sosyal aktivite programı, Beat the Clock, Granny’s Candy gibi okul içi etkinliklerin yanında her hafta 2 tam günlük ve 1 yarım günlük Londra, Brighton, Legoland/Chessington World of Adventure gibi merkezlere gezileri içerir. Kurs sonunda öğrenciler Bucksmore değerlendirmesine alınır. Bu kursa katılacak öğrencilerde İngilizce yeterliliği aranmamaktadır. Öğrencilere, hedeflerine ulaştıkça puan toplamaları için Bucksmore Pasaportu verilir. Mezun olan öğrencilere özel karne ve sertifika verilir. Program 2,3,4,5 veya 6 hafta süreyle alınabilir.
Tarihler: 9.7.2019-6.8.2019.devamını göster Devamını Göster

Bucksmore-King Edwards School İngiltere Tanıtım Videosu


King Edwards School
King Edwards School

Fiyat Bilgisi

Program hakkında detaylı fiyatlandırma için lütfen FORMU DOLDURUN

Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim