Bucksmore-Plumpton College Brighton

Plumpton College Yaz Okulu - Bucksmore-Plumpton College

Bucksmore Summer Junior

İngiltere / Brighton / Plumpton

Plumpton, İngiltere’nin güneyinde Lewes bölgesinde sakin ve yeşillikler içinde bir kasabadır. Brighton’a araçla yaklaşık yarım saatlik mesafededir.
Plumpton College, Asırlık tecrübesiyle kampüs şeklinde kurulmuş köklü İngiliz özel okullarından biridir. 90’lı yılların ortalarında eğitim faaliyetlerine foundation ve lisans akademik derecelerini de ekleyen okul, Brighton Üniversitesinin Yüksekokulu olarak da hizmet vermektedir. Büyük bir kampüse sahip kolejin kendine ait bir çiftliği, serası ve donanımlı bir şaraphanesi de vardır. Öğrencilere bu tesisleriyle uygulamalı eğitim şansı sunan okul tam zamanlı 800, yarı zamanlı 120 öğrenci kapasitesine sahiptir. Kampüs içi konaklama tesisi ise 120 kişiliktir. Badminton, hokey, rugby, tenis, kano, rüzgar sörfü, binicilik vb. birçok sporun yapılabilmesine imkan tanıyan spor tesisine sahip okulda aynı zamanda büyük bir kütüphane de mevcuttur.
Okulun konumu: Plumpton Ditchling Road üzerindedir.
Konaklama: Ortak banyolu tek veya iki kişilik odalarda tam pansiyon yurt konaklama sunulur.
Donanım: Akıllı tahtalı ve projektörlü yüksek kalitede derslikler, wi-fi, maksimum 11 kişilik sınıflar, spor salonu, tenis kortları, yapay çim saha, tırmanma duvarı, spor sahaları, binicilik alanı, öğrenci sosyal alanı.
Bucksmore Summer Junior Programı, 10-13 yaşındaki öğrenciler için yüksek kalitede İngilizce dil eğitimiyle spor ve aktivite programını birleştiren bir programdır. İsteyenler için ekstra Binicilik ve Aktif İngilizce program seçenekleri mevcuttur. Haftada 20 ders, okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini geliştirmeye yönelik ders müfredatıyla öğrencilerin film izlerken veya kitap okurken, hatta sosyal medyada karşılaştıkları İngilizce içerikleri anlamalarına katkı sağlamak amaçlanır. Özellikle, gruplar halinde yapılan proje ödevleriyle öğrenciler ekip çalışmasında işbirliği içinde iletişim kurabilme becerilerini geliştirirler. Sosyal aktivite programı, Beat the Clock, Granny’s Candy gibi okul içi etkinliklerin yanında her hafta 2 tam günlük ve 1 yarım günlük Londra, Brighton, Legoland/Chessington World of Adventure gibi merkezlere gezileri içerir. Kurs sonunda öğrenciler Bucksmore değerlendirmesine alınır. Bu kursa katılacak öğrencilerde İngilizce yeterliliği aranmamaktadır. Öğrencilere, hedeflerine ulaştıkça puan toplamaları için Bucksmore Pasaportu verilir. Mezun olan öğrencilere özel karne ve sertifika verilir. Program 2,3,4,5 veya 6 hafta süreyle alınabilir.
Tarihler: 22.6.2021-6.7.2021devamını göster Devamını Göster

Bucksmore-Plumpton College İngiltere Tanıtım Videosu


Plumpton College
Plumpton College
Fiyat Bilgisi

Program hakkında detaylı fiyatlandırma için lütfen FORMU DOLDURUN

Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim