Sunulan Programlar:
Bucksmore-St.Hildas College Oxford

St.Hildas College Yaz Okulu - Bucksmore-St.Hildas College

Bucksmore Oxford Programı

İngiltere / Oxford / Merkez

Oxford, Dünya’nın en önemli üniversitelerinden Oxford Üniversitesi’nin bulunduğu, nüfusunun büyük bir çoğunluğu öğrencilerden oluşan bir şehirdir. Sanat galerileri, müzeleri ve yıl boyu gerçekleşen sanat, spor vb. etkinlikleriyle oldukça canlı bir sosyal yaşama sahiptir.
St Hilda’s College-Oxford, 1893’te bir kız koleji olarak kurulmuştur ve 2008’de karma eğitime geçmiş bir Oxford Üniversitesi kolejidir. Magdalen Köprüsü’nün bitişiğindeki okulun çevresi öğrencilerin ders aralarında dinlenmelerine imkan veren yeşilliklerle dolu bahçelerle kaplıdır. St Hilda’s, bu ünlü şehrin ve üniversitenin merkezinde yaz programı arayan yaşça daha büyük öğrenciler için ideal bir lokasyondur. Her yıl 50’den fazla farklı ülkeden öğrencilerin bu okulu seçmesinde 125 yıllık tecrübesiyle öğrencilerine kaliteli ve samimi bir okul ortamı sağlayabilmesinin katkısı fazladır.
Okulun konumu: Şehir merkezine 15 dakika yürüme mesafesinde, Cherwell Nehri kıyılarında yer alır.
Konaklama: Kampüs içi, ortak banyolu iki kişilik odalarda tam pansiyon konaklama.
Donanım: Oditoryum, kütüphane, wi-fi, merkezi öğrenci sosyal alanı, maksimum 11 kişilik sınıflar, 24 saat güvenlik.
Bucksmore Oxford programı, 13-16 yaş grubu için tasarlanmış bu program yoğun İngilizce derslerinin yanı sıra Oxford ve çevresinde dolu dolu bir sosyal aktivite programı da içermektedir. Genel ve akademik İngilizce dersleri verilen kursta dersler proje çalışmalarıyla desteklenir. Her hafta 90 dakikalık İçerik ve Dil Entegre Öğrenme-CLIL dersleriyle öğrencilerin fen, edebiyat ve drama gibi dersler alarak İngilizceyi daha kapsamlı öğrenmeleri sağlanır. Her öğrenci program sonunda Bucksmore değerlendirmesine girer. Sosyal aktivite programı, Bucksmore Danışmanları gözetiminde öğrencilerin yeteneklerinin geliştirilmesini sağlar. Her hafta Londra’ya 2 tam gün gezi, 1 yarım günlük gezi, sinema akşamı, hoş geldin oyunları, Cambridge ve Fitzwilliam müzeleri ziyaretleri aktivitelerden sadece bazılarıdır. Mezun olan herkese özel karne ve sertifika verilir. İngilizce yeterlilik seviyesi şartı yoktur. Program 2,4 veya 6 hafta alınabilir.
Tarihler: 2.7.2019-13.8.2019.

devamını göster Devamını Göster

Bucksmore-St.Hildas College İngiltere Tanıtım Videosu


Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim