Sunulan Programlar:

Tonbridge College Yaz Okulu - Bucksmore-Tonbridge College

Genç Liderler

İngiltere / Tonbridge / Merkez

Tonbridge, İngiltere’nin güneyinde, yeşillikler içinde, 13. Yüzyıldan kalma mimarisiyle sakin kent yaşamını birleştirmiş bir şehirdir. Dünyaca ünlü yazar Jane Austin’in ailesinin çok eski yıllarda burada yaşadığı bilinmektedir. Londra’ya trenle sadece 45 dakika mesafededir.
Tonbridge School, 1553’te kurulmuş olup İngiltere’nin en ayrıcalıklı okullarından biridir ve özel okullar birliği Eton Grup üyesidir. Bu prestijli okul, yüksek teknoloji öğrenme ekipmanlarıyla geleceğin liderlerine dünya kalitesinde eğitim sunar.
Okulun konumu: High Street’te yer alan okul şehrin merkezindedir.
Konaklama: Kampüs içi, ortak banyolu tek veya iki kişilik elektronik kilitli odalarda tam pansiyon konaklama.
Donanım: Geniş bir alana sahip kampüste modern spor merkezi, yüzme havuzu, squash ve tenis kortları, AstroTurf (yapay çim saha) ve atletizm pisti, oyun odası, wi-fi, oditoryum, akıllı tahtalı ve projektörlü derslikler, maksimum 11 kişilik sınıflar.
Genç Liderler Programı, 13-16 yaş grubuna yöneliktir. Bir yaz okulu programından daha fazlasını isteyen öğrenciler için proje yönetimi, tartışma, sunum, kritik düşünme, mantık ve problem çözme gibi becerileri geliştirmeye odaklı müfredat, çeşitli öğrenme teknikleri, özgüven geliştirme ve yetkinlik kazandırma teknikleriyle sunulur. Haftada 28 saat ders sunulan programda dersler öğrencilerin gruplar halinde ödev hazırlayıp sunum yapmalarını sağlayacak şekilde işlenir ve vaka çalışmaları, workshoplar, tartışma egzersizleriyle de desteklenir. Her hafta Londra, Cambridge Brighton gibi şehirlere 2 tam gün gezi, 1 yarım günlük gezi, üniversite quizi, yetenek şovları vb. gibi etkinlikleri içeren bir sosyal aktivite programı da mevcuttur. Mezun olan herkese özel karne ve sertifika verilir. İngilizce yeterlilik seviyesi minimum B1+ (intermediate) olmalıdır. Program 2 veya 4 hafta alınabilir.
Tarihler: 9.7.2019-6.8.2019.devamını göster Devamını Göster

Bucksmore-Tonbridge College İngiltere Tanıtım Videosu


Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim