EC Toronto

EC Toronto Kanada Dil Okulu

Kanada / Toronto / Merkez

Toronto: Kanada’nın finansal merkezi olması, çok farklı milletlerden insanlara ev sahipliği yapması, canlı yaşantısının yanı sıra güvenli ve temiz çevresiyle de yurtdışında eğitim almak isteyen öğrenciler için her zaman gözde bir şehir olmuştur.
EC Toronto: EC kalitesiyle sunduğu İngilizce kurs çeşitlerinin yanı sıra öğrencilerineüniversiteye kabul hizmetleri vezengin içerikli sosyal aktivite programı da sunar. Şehir yürüyüşleri, futbol ve müze, sanat galerileri gezileri, CN kulesi turu, bir Blue Jays beyzbol maçını izleme imkanı, tekne partileri, Niagara Şelaleleri, Boston, New York ve Montreal'e şehir dışı turları bunlardan bazılarıdır.
Okulun konumu: Okul, dünyanın en uzun caddesi olan Yonge Caddesi’ ne oldukça yakın olup metroyla merkeze 10 dakikalık mesafededir.
Konaklama: Aile yanı ve yurt konaklama seçenekleri mevcuttur.
Donanım: Akıllı tahtalı modern 22 derslik, ortalama 13 kişilik sınıflar, 330 kişilik kapasite, 29 öğrenci bilgisayarı, ücretsiz wi-fi, kütüphane, öğrenci salonu, bireysel çalışma odası, zemin katta kafeterya, mutfak alanı.
Sunulan programlar: Her ders 45 dakikadır.Genel İngilizce (20), Yarı Yoğun İngilizce (24), Yoğun İngilizce (30), Çalışma Amaçlı İngilizce (20Gİ+10), Şehirde İngilizce (20Gİ+10), Akademik İngilizce (20Gİ+10), IELTS/TOEFL Hazırlık (20), Akademik Sömestr/Yıl (20-24-30).
EC ONLINE EĞİTİM PORTALI: Öğrencinin kayıttan başlayıp eğitimi bittikten 3 ay sonrasına kadar kullanabildiği, Oxford sınavına girebildiği ve kursu boyunca dil gelişimini online olarak izleyebildiği bir hizmettir.
EC EĞİTİM GARANTİSİ: Haftada 30 Derslik program alıp derslere devam eden ve ödevlerini yapan öğrencilere sunulan bir hizmettir. Öğrencinin baştan belirlenen sürede, belirlenen seviyeye ulaşamaması halinde bu seviyeye gelebilmesi için tüm ekstra takviye dersleri EC tarafından ücretsiz verilir.
ÜCRETSİZ DİL ATÖLYELERİ: Öğrencilerin dil gelişimlerini sonuna kadar desteklemek amacıyla açılan ücretsiz takviye sınıflardır. Her merkezde, en az haftada 1 kez açılan programlar: Konuşma Dersleri, Okuma, Yazma ve Telaffuz Sınıfları, Film Kulüpleri İsteğe bağlı diğer ek dersler: Konferanslar, İş İngilizcesi Sınıfları, Ödev Kulübü, Sınav Becerileri, Yerel Konuşma Partneri, Drama Sınıfı, Güncel Haberler Sınıfı, Şehrini Tanıma Sınıfı.devamını göster Devamını Göster

Foto Galeri


Kanada Toronto Ec
Kanada Toronto Ec
Kanada Toronto Ec
Kanada Toronto Ec
Kanada Toronto Ec
Kanada Toronto Ec
Kanada Toronto Ec
Kanada Toronto Ec
Kanada Toronto Ec
Kanada Toronto Ec
Kanada Toronto Ec
Kanada Toronto Ec
Kanada Toronto Ec
Kanada Toronto Ec
Kanada Toronto Ec
Kanada Toronto Ec
Kanada Toronto Ec

EC Kanada Tanıtım Videosu


Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim