Sunulan Programlar:
EC YAZ OKULU Dublin

EC Dublin Yaz Okulu - EC YAZ OKULU

13-17 Yaş Classic Homestay

İrlanda / Dublin / Merkez

Dublin; Efsanevi Vikingler tarafından kurulmuş, asırların kültürü ve yaratıcılığıyla zenginleştirilmiş olan Dublin, sizin en favoriniz olabilecek küçük kasaba sıcaklığında olan hareketli bir başkenttir. Büyüleyici yeşil doğasıyla hareketli sosyal yaşama sahip Dublin’de aynı zamanda Facebook, Google gibi firmalar da yer alır.
EC Yaz okulu Dublin Klasik Şehir 13-17 Yaş: Merkez: EC Dublin ve Terenure Koleji. Sınıf başına öğrenci sayısı: Max 15. Paket ücreti haricindekiler: Ulaşım kartı bedeli, havalimanı transfer hizmeti, UM (Unaccompanied Minor) ücreti.
Aile yanı konaklamalı program: Paket ücreti içindekiler: Haftada 20 ders Genel İngilizce, kurs materyalleri, kurs bitirme sertifikası, iki kişilik odalarda ortak banyolu tam pansiyon konaklama, gözetmenli aktivite programı (her hafta 5 yarım gün aktivite, 4 akşam aktivitesi, dönüş haftası hariç her hafta 1 tam gün aktivite). TARİH: 15 Haziran-17 Ağustos 2019.
Konaklamasız Günlük Program: Paket ücreti içindekiler: Haftada 20 ders Genel İngilizce, kurs materyalleri, kurs bitirme sertifikası, hafta içi öğle yemekleri, gözetmenli aktivite programı (her hafta 5 yarım gün aktivite, 4 akşam aktivitesi, dönüş haftası hariç her hafta 1 tam gün aktivite). TARİH: 17 Haziran-16 Ağustos 2019.



devamını göster Devamını Göster

EC YAZ OKULU İrlanda Tanıtım Videosu


Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim