Sunulan Programlar:
EMBASSY Summer Dublin

Terenure College Yaz Okulu - EMBASSY Summer

13-17 Yaş Homestay

İrlanda / Dublin / Merkez

Asırların kültürü ve yaratıcılığıyla zenginleştirilmiş olan Dublin, sizin en favoriniz olabilecek küçük kasaba sıcaklığında olan hareketli bir başkenttir. Büyüleyici yeşil doğasıyla hareketli sosyal yaşama sahip Dublin’de aynı zamanda Facebook, Google gibi firmalar da yer alır. Öğrenciler, Terenure College’ da maksimum 16 kişilik sınıflarda ders alırlar. Paket ücreti haricindekiler: Ulaşım kartı bedeli, havalimanı transfer hizmeti, UM (Unaccompanied Minor) ücreti.
Aile yanı konaklamalı program: Haftada 20 ders Genel İngilizce, kurs materyalleri, kurs bitirme sertifikası, iki kişilik odalarda ortak banyolu tam pansiyon konaklama, gözetmenli aktivite programı (her hafta 5 yarım gün aktivite, 3 akşam aktivitesi, dönüş haftası hariç her hafta 1 tam gün aktivite).
Yemek Planı: Academy Programı kapsamında, her şey dahil bir Tam Pansiyon yemek planı uygulanmaktadır. Sabah, öğle ve akşam yemekleri, geziler ve aktiviteler esnasında ekstralar ücretsiz olarak sunulmaktadır.
Aktivite ve Geziler: Hafta içi 3 gün öğleden sonra gezisi; Hafta sonu 1 tam gün gezi; Akşamları dil geliştirmeye ve kültürel değişimi sağlamaya yönelik kampüs aktiviteleri; opsiyonel geziler.
Program tarihleri: 27 Haziran - 15 Ağustos 2021.
Katılım yaşı: 13-17
Haftalık ders: 20.
Şehir merkezi: 30 dk.
devamını göster Devamını Göster

Terenure College
Terenure College
Fiyat Bilgisi

Program hakkında detaylı fiyatlandırma için lütfen FORMU DOLDURUN

Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim