ILAC Toronto

Karantina bitsin, soluğu Kanada'da alın.

Şimdi: Online, Karantinadan Sonra: Kanada

Tüm dünyayı etkisi altına alan COVID-19 virüsünün beraberinde getirmiş olduğu uzaktan eğitim sistemine yurtdışı dil okullarından da destek geldi.

Canlı – Zoom Video Conferende ile canlı derslere interaktif bir şekilde katılabileceksiniz.

Kanada'nın en kaliteli dil okullarından ILAC ( International Academy of Canada) yeni programı ILAC Kiss ile okulunun kapısını size açıyor.

ILAC, İnternetinizin olduğu her yerde CANLI – Zoom Video Sistemi üzerinden Toronto ve Vancouver sınıflarındaki canlı derslere, gerçek zamanlı ve gerçek hocalarla artık online olarak katılımınıza imkan sağlıyor.

 

ILAC bu programı ile yaklaşık 7000 öğrencisine eş zamanlı olarak Native Speaker hocaları ile 12-14 kişilik sınıflarda online eğitim vermeye hazır!

17 farklı seviyede ''Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Genç ve Yetişkin Programları, Üniversite Pathway Programları ve Sınava Hazırlık Programları olan IELTS & TOEFL'' eğitimleri sunuyor.

Program hafta içi 5 gün Türkiye saati ile 15.30 – 18.30 yada 19.00 – 22.00 arası gerçekleşecek. Yapılacak seviye testi ile seviyenize uygun bir sınıfta, her Pazartesi derslere başlayabilirsiniz. Haftalık ders saati 20 ders online ve 10 ders bireysel çalışma olmak üzere toplam 30 derstir.

Eğitimlere her pazartesi seviyenize uygun sınıfta başlayabilirsiniz.

Üstelik sınıf içi normal ders ücreti haftalık 296 CAD iken bu programın ücreti sadece haftalık 125 CAD!

COVID-19 Virüsünün neden olduğu sınırlarda ve vize başvurularındaki  kısıtlamalar kalkar kalkmaz ekstra bir ücret ödemeden kalan eğitiminizi Kanada'da almaya devam edebilirsiniz!!!

ILAC Kiss Online eğitim programa kayıt işlemleri online yada banka transferi ile gerçekleştirilebilir. Program kabul belgesi ortalama 2-3 iş günü içerisinde tarafınıza ulaşacaktır.

Eğitiminizin kalan kısmını Kanada'da alma durumunuz oluştuğunda tüm vize danışmanlığı işlemleriniz ücretsiz olarak yine Karya Yurtdışı Eğitim tarafından gerçekleştirilecektir.

Detaylı bilgi ve kayıt için bize ulaşın

 

 

Karantina'dan sonra ILAC Kanada :)


Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim