OHC
OHC Cairns

OHC Cairns Avustralya Dil Okulu

Avustralya / Cairns / Merkez

Cairns, Dünya Mirası unvanıyla 2 merkezin bulunduğu, tropikal iklimiyle eşsiz doğal güzelliklere sahip rahat ve huzurlu bir şehirdir. Rafting, dalgıçlık gibi birçok su sporunun rahatlıkla yapılabildiği de bir sahil kentidir.
OHC Cairns , İngilizce eğitimin yanı sıra öğrencilerine barbekü, extrem sporların da bulunduğu aktivite programı sunar.
Okulun Konumu: Surfers Paradise’ta plajlara sadece 5 dakikalık yürüme mesafesinde konumlanmıştır.
Konaklama:
Aile yanı konaklama sunulur.
Okulun Donanımı: 70-100 öğrenci kapasitesi, modern ekipmanlı 10 derslik, kütüphane, özel çalışma alanı, multimedya yazılımlı materyal, ücretsiz Wi-fi erişimli bilgisayar süiti, bahçe, barbekü alanı.
Sunulan Programlar:
Genel İngilizce:
Dinleme, konuşma, okuma ve yazma gibi temel İngilizce becerilerini geliştirmeye yönelik dersler verilir. Minimum 1 hafta süreyle ve haftada 20 ders verilir.
Genel İngilizce Plus: Temel İngilizce becerilerini geliştirmeye yönelik derslerin yanı sıra özellikle uluslararası şirketlerde çalışanlar gibi daha yoğun İngilizce kullanımına ihtiyaç duyanların konuşma akıcılığı ve telaffuz gelişimine yardımcı içerik sunulur. Minimum 1 hafta süreyle ve haftada 25 ders verilir.
IELTS: IELTS sınavına yönelik tekniklerin ve temel İngilizce becerilerini içeren dersler sunulur. Minimum 1 hafta süreyle ve haftada 20 ders verilir.
Akademik Amaçlar için İngilizce: Lisans, yüksek lisans veya mastır programlarını İngilizce görecek öğrenciler için akademik düzeyde temel İngilizce becerileri ve akıcı konuşma teknikleri verilir. Haftada 20 ders sunulan program 1 hafta ve üzeri süreyle verilir.devamını göster Devamını Göster

Foto Galeri


Avustralya Cairns Ohc
Avustralya Cairns Ohc
Avustralya Cairns Ohc
Avustralya Cairns Ohc

Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim