Yurtdışı Dil Eğitim Fiyatları 2020

Yabancı dil öğrenmek için yurt dışında eğitim almak her zaman için en mantıklı karar olmuştur. Fakat çok iyi araştırılmadan bu konuda bilgi alan kişiler, yurtdışında eğitim almanın çok zor olduğu kanısına varmıştır. Bu bilginin yanlış olduğu konusunda birçok danışmandan fikir alabilir ve yurt dışında dil eğitimi alabilirsiniz. Dil eğitim fiyatlarını, her ülke kendi sınırları çerçevesinde belirlemiştir. Hatta bazı ülkelerin okullarında da belli dönemlerde kampanyalı eğitimler verilmektedir. Kampanyalı eğitimler kapsamında, haftalık, aylık ve yıllık eğitim süreleri bulunmaktadır. Ne kadar uzun süre dil eğitimi alırsanız, o kadar az fiyatlarda dil eğitiminden yararlanabilirsiniz. 2020 yılının yıllık dil eğitim bütçeleri, ülke ve okullara göre listelenmiştir.

Aile ile Yurt Dışı Dil Eğitimi

Yurtdışında dönemsel olarak kampanyalar şeklinde planlanan dil eğitimleri paketleri sayesinde, herkesin yararlanması amaçlanmıştır. Öğrencilere yönelik veya aile ile dil eğitimi paketleri en popüler olanlar arasındadır. Özellikle yaz aylarının ailecek daha verimli geçmesini isteyen aileler, yurtdışı eğitimi için aile paketini tercih etmektedir. 7 yaşından başlayan dil eğitimleri, anne ve baba olmak üzere düzenlenerek, yaz tatilinde dil eğitiminin daha verimli olmasını sağlamaktadır. Ailecek İngilizce, Almanca veya Fransızca gibi dillerde eğitim alabilirsiniz. Yaz okulu programları arasında en popüler olan ülkelerden; Kanada, İspanya, Almanya ve Fransa gibi ülkeleri sayabilirsiniz.

Yurt Dışı Dil Eğitimi ve Çalışma

Yurt dışında dil eğitimi almayı planlarken, mevcut ayrılan bütçe haricinde, eğitim ve yaşam masraflarına katkıda bulunmak isterseniz, hesaplamalara göre belli oranda masraflarınıza katkı sağlayabilirsiniz. Yabancı dil konusunda evrensel dil olan İngilizce anadilleri olan ülkeler; üniversite okuyan öğrencilere, yarım gün ve tatillerde ise tam gün çalışma izni vermektedir. Fakat yurtdışında İngilizce dil eğitimi için bulunuyorsanız, Kanada, Amerika ve İngiltere gibi bazı ülkeler çalışma izni vermemektedir. Yeni Zelanda ve Avustralya’da haftalık dil eğitiminin 20 saat olması şartıyla, çalışma izni vermektedir. Dil eğitimi alırken çalışma izni veren ülkeleri araştırmanız önemlidir. Bu sayede bütçenize katkıda bulunabilirsiniz.

Yurt Dışı Dil Okulu Avantajları

Günümüzde farklı dilleri de konuşmak her açıda önemlidir. Gerek iş hayatında gerekse günlük hayatta 2 den fazla dil bilme gerekliliği ortaya çıkmıştır. Yaşadığınız ülkede öğrenmek istediğiniz dile hakim olmak biraz zordur. Öğrenmek istediğiniz o dilin bulunduğu ülkede eğitim almak gerekmektedir. Eğitim ve teknolojinin giderek gelişmesi ile neredeyse tüm ülkede dil okulları ve dil kursları açılmıştır. Fiyat olarak da her ülkenin yaşam standardına uygun fiyatlar belirlendiğinden, dışarıdan gelebilecek her öğrenci için özel indirimler ve ayrıcalıklar uygulanmaktadır. Böylece çok fazla kişinin dil öğrenmesi gerçekleşmektedir. Karya yurtdışı eğitim danışmanlığı, uzun yıllar yurt dışı dil okullarına öğrenci göndererek, çoğu kişinin iyi konumlarda iş sahibi olmalarına katkıda bulunmuştur.

Yazar
2
Ayça Topal
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Yurt dışında dil eğitimi almayı seçmek pek çok açıdan oldukça avantajlı bir tercihtir. Esasen ...
Kanada Kuzey Amerika bölgesinde bulunan 10 eyalet ve 3 bölgeden oluşan bir ülkedir. Ülke ...

Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim