Yurtdışı Dil Eğitim Fiyatları 2020

Yabancı dil öğrenmek için yurt dışında eğitim almak her zaman için en mantıklı karar olmuştur. Fakat çok iyi araştırılmadan bu konuda bilgi alan kişiler, yurtdışında eğitim almanın çok zor olduğu kanısına varmıştır. Bu bilginin yanlış olduğu konusunda birçok danışmandan fikir alabilir ve yurt dışında dil eğitimi alabilirsiniz. Dil eğitim fiyatlarını, her ülke kendi sınırları çerçevesinde belirlemiştir. Hatta bazı ülkelerin okullarında da belli dönemlerde kampanyalı eğitimler verilmektedir. Kampanyalı eğitimler kapsamında, haftalık, aylık ve yıllık eğitim süreleri bulunmaktadır. Ne kadar uzun süre dil eğitimi alırsanız, o kadar az fiyatlarda dil eğitiminden yararlanabilirsiniz. 2020 yılının yıllık dil eğitim bütçeleri, ülke ve okullara göre listelenmiştir.

Aile ile Yurt Dışı Dil Eğitimi

Yurtdışında dönemsel olarak kampanyalar şeklinde planlanan dil eğitimleri paketleri sayesinde, herkesin yararlanması amaçlanmıştır. Öğrencilere yönelik veya aile ile dil eğitimi paketleri en popüler olanlar arasındadır. Özellikle yaz aylarının ailecek daha verimli geçmesini isteyen aileler, yurtdışı eğitimi için aile paketini tercih etmektedir. 7 yaşından başlayan dil eğitimleri, anne ve baba olmak üzere düzenlenerek, yaz tatilinde dil eğitiminin daha verimli olmasını sağlamaktadır. Ailecek İngilizce, Almanca veya Fransızca gibi dillerde eğitim alabilirsiniz. Yaz okulu programları arasında en popüler olan ülkelerden; Kanada, İspanya, Almanya ve Fransa gibi ülkeleri sayabilirsiniz.

Yurt Dışı Dil Eğitimi ve Çalışma

Yurt dışında dil eğitimi almayı planlarken, mevcut ayrılan bütçe haricinde, eğitim ve yaşam masraflarına katkıda bulunmak isterseniz, hesaplamalara göre belli oranda masraflarınıza katkı sağlayabilirsiniz. Yabancı dil konusunda evrensel dil olan İngilizce anadilleri olan ülkeler; üniversite okuyan öğrencilere, yarım gün ve tatillerde ise tam gün çalışma izni vermektedir. Fakat yurtdışında İngilizce dil eğitimi için bulunuyorsanız, Kanada, Amerika ve İngiltere gibi bazı ülkeler çalışma izni vermemektedir. Yeni Zelanda ve Avustralya’da haftalık dil eğitiminin 20 saat olması şartıyla, çalışma izni vermektedir. Dil eğitimi alırken çalışma izni veren ülkeleri araştırmanız önemlidir. Bu sayede bütçenize katkıda bulunabilirsiniz.

Yurt Dışı Dil Okulu Avantajları

Günümüzde farklı dilleri de konuşmak her açıda önemlidir. Gerek iş hayatında gerekse günlük hayatta 2 den fazla dil bilme gerekliliği ortaya çıkmıştır. Yaşadığınız ülkede öğrenmek istediğiniz dile hakim olmak biraz zordur. Öğrenmek istediğiniz o dilin bulunduğu ülkede eğitim almak gerekmektedir. Eğitim ve teknolojinin giderek gelişmesi ile neredeyse tüm ülkede dil okulları ve dil kursları açılmıştır. Fiyat olarak da her ülkenin yaşam standardına uygun fiyatlar belirlendiğinden, dışarıdan gelebilecek her öğrenci için özel indirimler ve ayrıcalıklar uygulanmaktadır. Böylece çok fazla kişinin dil öğrenmesi gerçekleşmektedir. Karya yurtdışı eğitim danışmanlığı, uzun yıllar yurt dışı dil okullarına öğrenci göndererek, çoğu kişinin iyi konumlarda iş sahibi olmalarına katkıda bulunmuştur.

Yazar
2
Ayça Topal
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
İngiltere, eğitim alanında dünya çapında kalitesini kanıtlamış bir ülkedir. ...
Malta’da Dil Eğitimi Malta, yurtdışı eğitim seçenekleri içinde oldukça ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim