Yurtdışı Dil Eğitimi Fiyatları

Yurtdışı dil eğitimi fiyatları konusunda araştırma yapıyorsanız doğru yerdesiniz. Gitmek istediğiniz ülke, kalmak istediğiniz şehir, eğitiminiz için ayırdığınız süre ve tabi ki eğitim, konaklama ve yaşam masrafları için ayırabildiğiniz bütçe seçeceğiniz yurtdışı dil eğitimi fiyatları direkt olarak etkileyecektir.

Peki bu durumda ne yapmalısınız? Öncelikli olarak yurtdışı dil eğitimi fiyatlarını doğrudan etkileyen ilk iki faktörün ülke seçimi ve süre olduğunuzu aklınızda bulundurun. Yurtdışı dil eğitimi için ayırabileceğiniz maksimum bütçeyi belirlerken sadece eğitim masraflarını düşünerek değil, gitmeyi planladığınız ülkedeki yaşam masraflarının Türkiye’den farklı olduğunu unutmayın.

Aklınızdaki maksimum bütçe ile uzman bir yurtdışı eğitim danışmanı ile yurtdışı dil eğitim planlaması yaparsanız yurtdışı eğitim danışmanınız bütçenize göre en doğru ülke ve süreyi sizin için planlayacaktır. Örneğin ülke fark etmeksizin sadece süreye odaklanmak isterseniz daha uzun süreler, nispeten daha ucuz ülkelerdeki dil okullarında eğitim alabilirsiniz.

Ülke ön planda tutulduğunda ise, popüler ülkelerin daha pahalı olduğunu unutmamanız gerekir. İngiltere örneği üzerinden gidildiğinde ise seçtiğiniz dil okulu yanı sıra dil eğitimi boyunca yaşayacağınız şehrinde yurtdışı eğitim bütçenizde farklı etkiler ettiğini göreceksiniz. Türkiye’de İstanbul’da yaşamak ile Anadolu’daki küçük bir şehirde yaşamak arasında nasıl bir fark varsa bu fark genel olarak diğer ülkelerde de vardır ve aralarındaki fark daha da büyük olabilmektedir.

Eğer sadece yurtdışı eğitim fiyatlarını görmek isterseniz yurtdışı dil eğitim fiyatlarını görmek isterseniz dil okulu fiyatları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Eğer profesyonel bir yurtdışı dil eğitimi planlaması, güncel promosyonlar yansıtılmış, size en uygun konaklama tipi eklenmiş paket fiyatlara ulaşmak isterseniz iletişim sayfamızdan bize ulaşarak detaylı bilgi ve fiyat almanız gerekir.

Yazar
5
Gözde Pekcevik
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
İngilizce dil eğitiminin profesyonelce verilebilmesi için, eğitim veren kişilerin bu dili konuşan ...
Vancouver Dil Okulları Vancouver, batı yakasının en güzel şehirlerinden birisidir. British ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlköğretimi tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim