Yurtdışı Dil Okulları ve Çalışma

Yurtdışı Dil Okulları ve Çalışma

Dil eğitimi için yurtdışında dil okuluna gitmek son dönemlerde oldukça gözde seçeneklerden biridir. Yurtdışı dil okullarının ön plana çıkmasının nedenleri ise İngilizce eğitimi alırken İngilizce konuşulan ülkede bol bol pratik yaparak doğru ve hızlı bir şekilde öğrenme fırsatı olmasıdır. Yurtdışı dil eğitiminde her seviyeye göre, her bütçeye göre dil okulu programları bulabilmek mümkündür. Yurtdışında dil eğitimi almak Türkiye’de bir dil kursuna gitmekten çok daha avantajlıdır. Dil eğitiminin yanı sıra yurtdışı yaşam deneyimi de sizlere çok şey katacaktır. Sizin gibi farklı ülkelerden İngilizce öğrenmek Dil okullarına gelen öğrencilerle birlikte. Birçok farklı milletten arkadaş edinme şansınız olacaktır. Yeni yerler görme, yeni insanlarla tanışma ve yurtdışında yaşam deneyimi ve öğrendiğiniz mükemmele yakın İngilizce seviyeniz ile Türkiye’ye döndüğünüzde kariyer hedefleriniz, planlarınız içerisinde rakiplerinizden ön planda olacaksınız. Tüm bunları yaparken yurtdışı dil okullarında dil eğitimi alırken çalışma fırsatlarınızda bulunmaktadır. Çoğu ülke akademik bir eğitim alındığı zaman uzun vadeli eğitime gelen öğrencilere çalışma izni vermektedir. Dil okulunda eğitim alan öğrencilere pek fazla çalışma izni verilmemektedir. Dil okullarında dil eğitimi için gelen öğrencilere Avustralya ve İrlanda çalışma izni vermektedir. Yurtdışı Dil Okulları linkinden daha geniş bilgi alabilirsiniz.

İrlanda’da Dil Okulları ve Çalışma

İrlanda’da dil okullarında dil eğitimi almak diğer ülkelerle kıyaslandığı zaman oldukça makul seçenekler sunmaktadır. Bununla birlikte İrlanda’da 25 hafta Dil okulu eğitimi için kayıt yaptığınız taktirde yasal çalışma hakkınız vardır. İrlanda’nın başkenti Dublin sizin için harika bir fırsattır. Çünkü Dublin iş fırsatları olan, sosyal yaşamı oldukça hareketli harika bir şehirdir. Bu nedenle öğrencilerin en çok tercih ettiği şehirler arasında yer almaktadır. Sizde İrlanda’da dil eğitimi alırken aynı zamanda çalışma fırsatı bulabilirsiniz. İrlanda Dil Okulları linkinden daha geniş bilgi alabilirsiniz.

Avustralya’da Dil Okulları ve Çalışma

Avustralya dil okullarında dil eğitimi alan öğrencilere çalışma izni veren bir diğer ülkedir. Avustralya’da çalışma izninize sahip olmak için en az 12 hafta ve üzeri dil eğitimine kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Avustralya Dünya’nın en büyük adası en küçük kıtasıdır. Tropikal iklime sahip Avustralya genellikle sıcak bir havaya sahiptir. Bununla birlikte Avustalya’da Sidney ve Melbourne şehirleri dünyanın pek çok farklı noktasından dil öğrenmeye gelen yabancı öğrencilere ev sahipliği yapmaktadır. Dil eğitimi alırken Sidney ve Melbourne gibi şehirlerde çalışma fırsatlarından yararlanmanız mümkündür. Avustralya Dil Okulları linkinden daha geniş bilgi alabilirsiniz

Yazar
6
Zuhal Doğancı
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Kanada'da bulunan dil okullarına Türkiye’den oldukça fazla talep görülüyor. ...
Sprachcaffe Dil Okulu Malta'nın St.Julians ve Gzira bölegesinin tam ortasında eşsiz güzellikteki ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı ingilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde ulaşabilirsiniz.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki ingilizce, mesleki almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle ingilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz.Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı mba, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında yüksek öğrenim program ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Kanada, İngiltere, Amerika lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm prosedürler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Copyright © 1994 - 2019 Karya International Yurtdışı Eğitim