Yurtdışı Dil Okulları ve Çalışma

Yurtdışı Dil Okulları ve Çalışma

Dil eğitimi için yurtdışında dil okuluna gitmek son dönemlerde oldukça gözde seçeneklerden biridir. Yurtdışı dil okullarının ön plana çıkmasının nedenleri ise İngilizce eğitimi alırken İngilizce konuşulan ülkede bol bol pratik yaparak doğru ve hızlı bir şekilde öğrenme fırsatı olmasıdır. Yurtdışı dil eğitiminde her seviyeye göre, her bütçeye göre dil okulu programları bulabilmek mümkündür. Yurtdışında dil eğitimi almak Türkiye’de bir dil kursuna gitmekten çok daha avantajlıdır. Dil eğitiminin yanı sıra yurtdışı yaşam deneyimi de sizlere çok şey katacaktır. Sizin gibi farklı ülkelerden İngilizce öğrenmek Dil okullarına gelen öğrencilerle birlikte. Birçok farklı milletten arkadaş edinme şansınız olacaktır. Yeni yerler görme, yeni insanlarla tanışma ve yurtdışında yaşam deneyimi ve öğrendiğiniz mükemmele yakın İngilizce seviyeniz ile Türkiye’ye döndüğünüzde kariyer hedefleriniz, planlarınız içerisinde rakiplerinizden ön planda olacaksınız. Tüm bunları yaparken yurtdışı dil okullarında dil eğitimi alırken çalışma fırsatlarınızda bulunmaktadır. Çoğu ülke akademik bir eğitim alındığı zaman uzun vadeli eğitime gelen öğrencilere çalışma izni vermektedir. Dil okulunda eğitim alan öğrencilere pek fazla çalışma izni verilmemektedir. Dil okullarında dil eğitimi için gelen öğrencilere Avustralya ve İrlanda çalışma izni vermektedir. Yurtdışı Dil Okulları linkinden daha geniş bilgi alabilirsiniz.

İrlanda’da Dil Okulları ve Çalışma

İrlanda’da dil okullarında dil eğitimi almak diğer ülkelerle kıyaslandığı zaman oldukça makul seçenekler sunmaktadır. Bununla birlikte İrlanda’da 25 hafta Dil okulu eğitimi için kayıt yaptığınız taktirde yasal çalışma hakkınız vardır. İrlanda’nın başkenti Dublin sizin için harika bir fırsattır. Çünkü Dublin iş fırsatları olan, sosyal yaşamı oldukça hareketli harika bir şehirdir. Bu nedenle öğrencilerin en çok tercih ettiği şehirler arasında yer almaktadır. Sizde İrlanda’da dil eğitimi alırken aynı zamanda çalışma fırsatı bulabilirsiniz. İrlanda Dil Okulları linkinden daha geniş bilgi alabilirsiniz.

Avustralya’da Dil Okulları ve Çalışma

Avustralya dil okullarında dil eğitimi alan öğrencilere çalışma izni veren bir diğer ülkedir. Avustralya’da çalışma izninize sahip olmak için en az 12 hafta ve üzeri dil eğitimine kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Avustralya Dünya’nın en büyük adası en küçük kıtasıdır. Tropikal iklime sahip Avustralya genellikle sıcak bir havaya sahiptir. Bununla birlikte Avustalya’da Sidney ve Melbourne şehirleri dünyanın pek çok farklı noktasından dil öğrenmeye gelen yabancı öğrencilere ev sahipliği yapmaktadır. Dil eğitimi alırken Sidney ve Melbourne gibi şehirlerde çalışma fırsatlarından yararlanmanız mümkündür. Avustralya Dil Okulları linkinden daha geniş bilgi alabilirsiniz

Yazar
6
Cansu Akkaya
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Amerika’da lise eğitimi almak isteyen öğrencilerin çok talep gösterdiği bir ...
Her yıl on binlerce öğrenci yurtdışında eğitim almak için birçok yere başvuruda ...

Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim