Yurtdışında Dil Eğitimi Ne Kadara Mal Olur?

Yurtdışına çıkarak dil eğitimi almak isteyen kişilerin maliyet olarak karşılarına çıkan tablo seçilen eğitim türüne göre, seçilen ülkeye göre ve seçilen okula göre değişkenlik göstermektedir. Aracı firmaların gerçekleştirmiş oldukları dil eğitimi olanağı o günün dolar ya da Euro kuruna göre de değişmektedir. Yurtdışında dil eğitimi ne kadara mal olur sorusu bu nedenle firma ile iletişime geçilmeden ortalama fiyatlar üzerinden cevaplanabilir.

Amerika Dil Eğitimi Fiyatları

Dolar para birimi üzerinden verilecek olan dil eğitimi ile kişinin tercihlerine göre fiyat şekillenmektedir. Firmanın fiyatlandırma tablosu üzerinde okulun sınıfı, program adı, şehir, merkez, eğitimin kaç hafta alınacağı ve detaylar olmak üzere fiyat belirlenme durumu söz konusu olmaktadır. Bu fiyatların içerisinde kişinin gideceği şehirdeki konaklaması da dahil sayılır.

İngiltere Dil Eğitimi Fiyatları

GBP para birimi üzerinden İngiltere ülkesinde verilecek olan dil eğitimi kişinin tercihlerine göre şekillenmektedir. Firma tarafından günlük kura göre ve kampanyalar dahilinde belirlenmiş olan fiyat tablosunda konaklama da dahil olmak üzere kişinin alabileceği eğitimlerin ücretleri belirlenmiştir. Bu fiyatlandırmaya en çok etki eden kişinin eğitimi kaç hafta süre ile alacağı olup 2 hafta, 4 hafta, 6 hafta, 8 hafta, 10 hafta, 12 hafta, 18 hafta ve 24 hafta olmak üzere eğitim süreleri söz konusu fiyata etki edecek niteliktedir.

Yazar
1
Ayça Topal
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
2019 Bordo Pasaport Harçları Bordo Pasaport resmi adıyla Umama Mahsus pasaport genel olarak ...
Amerika’da Yüksek Lisans Amerika tüm dünya tarafından kabul gören markalaşmış ...

Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim