Yurtdışında Dil Eğitimi Ne Kadara Mal Olur?

Yurtdışına çıkarak dil eğitimi almak isteyen kişilerin maliyet olarak karşılarına çıkan tablo seçilen eğitim türüne göre, seçilen ülkeye göre ve seçilen okula göre değişkenlik göstermektedir. Aracı firmaların gerçekleştirmiş oldukları dil eğitimi olanağı o günün dolar ya da Euro kuruna göre de değişmektedir. Yurtdışında dil eğitimi ne kadara mal olur sorusu bu nedenle firma ile iletişime geçilmeden ortalama fiyatlar üzerinden cevaplanabilir.

Amerika Dil Eğitimi Fiyatları

Dolar para birimi üzerinden verilecek olan dil eğitimi ile kişinin tercihlerine göre fiyat şekillenmektedir. Firmanın fiyatlandırma tablosu üzerinde okulun sınıfı, program adı, şehir, merkez, eğitimin kaç hafta alınacağı ve detaylar olmak üzere fiyat belirlenme durumu söz konusu olmaktadır. Bu fiyatların içerisinde kişinin gideceği şehirdeki konaklaması da dahil sayılır.

İngiltere Dil Eğitimi Fiyatları

GBP para birimi üzerinden İngiltere ülkesinde verilecek olan dil eğitimi kişinin tercihlerine göre şekillenmektedir. Firma tarafından günlük kura göre ve kampanyalar dahilinde belirlenmiş olan fiyat tablosunda konaklama da dahil olmak üzere kişinin alabileceği eğitimlerin ücretleri belirlenmiştir. Bu fiyatlandırmaya en çok etki eden kişinin eğitimi kaç hafta süre ile alacağı olup 2 hafta, 4 hafta, 6 hafta, 8 hafta, 10 hafta, 12 hafta, 18 hafta ve 24 hafta olmak üzere eğitim süreleri söz konusu fiyata etki edecek niteliktedir.

Yazar
1
Ayça Topal
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
İyi bir iş ve kariyer için modern hayatın temel ihtiyacı olan İngilizce, dünyadaki teknoloji, ...
MALTA HAKKINDA Takımadadan oluşan Malta Cumh uriyeti Güney Avrupa'da, Orta Akdeniz'de ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim