Yurtdışı Dil Okulları

YurtdışıDil Okulları

Yabancı dil öğrenmek günümüzde olmazsa olmazlar arasındadır. Hem eğitim hayatında hem iş yaşamında zorunluluk haline gelmiştir. İngilizceyi öğrenebilmek için en iyi yöntem dilin konuşulduğu ülkede yaşayarak öğrenmektir. Yurtdışı dil okulları sizlere yurtdışında dili yaşayarak öğrenmek için harika bir fırsat sunmaktadır. Sadece sınıfta aldığınız eğitimle sınırlı değilsiniz. Bol bol pratik yapma fırsatı yakalayacaksınız. Bu sayede kelimelerin doğru telaffuzunu, doğru kullanım biçimlerini yerinde yaşayarak öğreneceksiniz. Yurtdışı dil eğitimi ile sizde İngilizce seviyenizi mükemmele yakın bir seviyeye getirebilirsiniz. Yurtdışı dil okulları sizlere bir çok seçenek sunmaktadır. İstediğiniz sürelerde ve her seviyeye, her bütçeye göre yurtdışı dil eğitimi bulabilmek mümkündür. Yurtdışı dil okulu eğitiminde gidebileceğiniz ülke seçenekleri ve detaylı bilgileri Dil Okulları linkinden ulaşabilirsiniz.

Dil okulu eğitimi alabileceğiniz seçenekler şu şekilde:

Yurtdışı eğitim denildiğinde akla gelen ülkeler, Amerika, Kanada, İngiltere, İrlanda ve Avustralya’dır. Bu ülkelerin en büyük avantajları anadillerinin İngilizce olmasıdır. Dil okullarına gittiğiniz ülkelere göre değişiklik gösterse de çalışma izni alabilir, dil eğitiminize devam ederken bir yandan da çalışabilirsiniz. Genellikle, yurtdışı eğitim çok pahalı olduğu düşünülür oysa yurtdışı dil okulu fiyatları düşünüldüğü kadar pahalı değildir. Uygun fiyatlar bulabilmek mümkündür. Her bütçeye göre farklı programlar bulunabilmektedir. Bununla birlikte üzerine çalışma fırsatı bulabileceğiniz ülkeleri tercih ettiğinizde durum oldukça avantajlı bir hale gelmektedir. Avustralya, Dil eğitimi için gelen yabancı öğrencilere çalışma izni vermektedir. Sidney, Melbourne gibi metropol şehirlerinde çalışma fırsatları yakalayabilirsiniz. İrlanda çalışma izni veren bir başka ülkedir. İrlanda’da çalışma izni alabilmeniz için 25 hafta ve üzerinde bir dil eğitimine kayıt olmanız gerekmektedir. İrlanda’nın başkenti Dublin hareketli sosyal yaşamı ve iş fırsatları ile oldukça gözde seçenekler arasında. Yurtdışında dil eğitimi, çalışmak ve yaşam deneyimiyle bu eğitim süreci sizler için çok geliştirici olacaktır. Gittiğiniz ülkelerde yaşam deneyimiz, mükemmelle yakın İngilizce seviyenizle Türkiye’ye döndükten sonra kariyer planlarınıza uygun olarak büyük kurumsal şirketlerde çalışma fırsatları yakalayabilirsiniz.

Yurtdışı dil eğitimlerinde farklı amaçlara yönelik eğitimler bulabilmek mümkündür. Akademik bir kariyer hedefliyorsanız ya da dil eğitimi sonrası üniversite, yüksek lisans eğitimi alabilirsiniz akademik dil programları, sınav hazırlık programları bulabilmek mümkündür. Sektörlere yönelik İş İngilizcesi eğitimi programları da mevcuttur.

Yazar
2
Ayça Topal
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Ielts Nedir? Ielts Sınavı, 2 yıl geçerliliği olan uluslararası 10.000’den fazla ...
Kanada’da Lise Çocuklarının iyi bir lise eğitimi almasının yanı sıra markalaşmış ...

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim