Dil Okulları

Dil eğitimi için en güçlü ve en doğru seçim yurtdışı dil okullarından dil eğitimi almaktır. Eğitim kalitesi olarak uluslararası kendisini kanıtlamış zincir dil okullarının verdiği dil eğitimi haricinde okulun dışında da İngilizceyi yaşayarak hayatın içerisinde bol bol tekrar ederek öğrenme fırsatı yakalarsınız. Kelimelerin telaffuzlarını ve kullanımlarını doğru bir biçimde öğrenirsiniz. Dünyanın her yanından gelen öğrencilerle farklı kültürlerden arkadaş edinme şansınız olacaktır. Daha kısa sürede İngilizcenizi geliştirebilmeniz mümkündür. Bu noktada dikkat etmeniz gereken en önemli kural ise yurtdışına çıktığınızda Türkçe mümkün olduğu kadar kullanmamanızdır. Çünkü İngilizcenin mantığını anlamanız için olabildiğince İngilizce konuşmalısınız. İngilizce konuşurken, Türkçe düşünüp İngilizceye çevirip konuşmanız sizin hem İngilizcenin genel mantığınızı anlamanızı güçleştirir hem de daha yavaş bir öğrenmeye sebep olur. Yurtdışı dil eğitimindeyken İngilizce hayatın her alanında kullanmanız, konuşmanız oldukça önemlidir.

Yurtdışında dil eğitimi denildiğinde akla ilk gelen ülkeler Kanada, Amerika, İngiltere, Malta, Avustralya ve İrlanda’dır. Dünyanın pek çok yerinden öğrenciler dil eğitimi almak için bu ülkeleri tercih etmektedirler. Bunun başlıca nedenlerinden biri ülkede konuşulan dilin İngilizce olması ve eğitim kalitesi bakımından oldukça yüksek olmasıdır. Farklı sürelerde her bütçeye her seviyeye göre dil eğitim programları bulabilmek mümkündür.

Yurtdışı dil okulu fiyatları bakımından düşünüldüğünün aksine makul fiyatlarda da dil okulu programları bulabilmek mümkündür. Avustralya ve İrlanda gibi ülkelerde dil eğitimi için gittiğiniz de belirli bir süre üzerinde dil eğitimi alırsanız size yasal çalışma hakkı sunmaktadır. Bunun haricinde yurtdışında dil okulları farklı sürelerde çok çeşitli programlar sunmaktadır. Bu programlar öğrencilerin amaçlarına uygun olarak hazırlanmaktadır. Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Mesleki İngilizce, Akademik İngilizce gibi programlar sunulan programlar arasındadır.

Aldığınız yurtdışı eğitimi sizlere hem akademik anlamda hem de iş anlamında oldukça iyi fırsatlar yakalama şansı tanıyacaktır. İngilizce öğrenmenin yanı sıra yurtdışı yaşam deneyiminiz sizleri ön plana çıkaracaktır. Farklı kültürleri tanımak, farklı kültürlerden arkadaş edinmek küreselleşen dünyamızda sizlere büyük avantajlar sağlayacaktır. Yurtdışında dil eğitimi alabileceğiniz ülkeler aşağıda ki linklerden daha geniş bilgi alabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim