Twin Group Staj


TWIN English Centres dil okulu 20 yılı aşkın bir süredir uluslararası öğrencilere eğitim imkânı sunmaktadır. Dil eğitiminin yanı sıra çeşitli uzmanlıklar alanında yurtdışında staj imkânı da sunulmaktadır. Okulumuzun hem İngiltere hem de İrlanda’da şubesi bulunmaktadır. Bu iki şubede de uluslararası öğrenciler için çeşitli eğitim opsiyonları yer alıyor.

TWIN okulunda dil eğitimine ek olarak İngiltere’de staj imkânı da sunulmaktadır. İngiltere’de ve İrlanda’da sunduğu staj programları ile okulumuz öğrencilerimizi ileri seviyeye taşımak ve kariyer hedefinizin ilk basamağını oluşturma konusunda destek vermektedir. Okulumuz 5 kez STM Work Experience ödülü kazanmıştır. Sunulan kaliteli programlar ile eğitim sonrası ilk deneyiminizi bizimle elde edebilirsiniz.

Staj sunulan alanlar:

  • Perakende
  • İş yönetimi
  • Pazarlama
  • Moda

TWIN Hakkında

TWIN dünyanın hemen hemen her yerinden öğrencinin tercih ettiği, uluslararası mix oranı en iyi okulların başında gelmektedir. Çok farklı kültürden öğrencinin tercih ettiği, yapısal olarak butik okul mantığı ile hareket eden bir okuldur. Butik mantıkla hareket eden bir okul olduğu için her şubede her öğrenci ile neredeyse bire bir ilgilenme fırsatı olmaktadır. Bu da öğrenciler için başta psikolojik olmak üzere çok büyük bir önem arz etmektedir.

İngiltere’de Londra ve Eastbourne şehirlerinde şubelerimiz bulunmaktadır. Ayrıca Midlands ve İngiltere’nin güneyinde 4 tane yaz okulumuz bulunmaktadır. Okullarımızın tamamı British Council onaylıdır ve düzenli olarak denetlenmektedir. Bu da okulun güvenirliğini en üst seviyeye taşımaktadır.

Dünyanın farklı ülkelerinden gelen insanları staj programlarına yerleştirebilmek için BUNAC ile ortaklık sağladık. Ödüllü ekibimiz hem İngiltere’de hem de İrlanda’da staj yerleştirmesi yapabilmektedir. Dil eğitimi alan öğrencilerimizin eğer eğitimlerine devam etmek isterlerse staj imkanından faydalanmalarını ve İngiltere’de veya İrlanda’da eğlenceli bir deneyim elde etmelerini istiyoruz.

Konaklamalar

Okullarımızın aile yanı ve yurt konaklama opsiyonları bulunmaktadır. Eğitim ve konaklama bir bütün olarak düşünülmelidir. Öğrencilerin kurslarından memnun kaldığı kadar konaklamalarından da memnun kalmalarını hedeflemekteyiz. Bu nedenle öğrencilerin ihtiyaçlarına ve taleplerine göre güvenli ve konforlu konaklamalar sunuyoruz.

Aile Yanı Konaklama: Gidilen ülkede uzun zamandır oturumu olan yabancı uyruklu ailelerin evlerinde bir odada kalıyor öğrenciler. Ev içerisinde de İngilizce konuşulacağı için öğrenciler için aynı zamanda ekstra pratik yapabilecekleri bir ortam bulunmaktadır. Aile yanı konaklamalar genelde fiyat olarak diğer konaklamalara nazaran biraz daha uygun olabilmektedir. Londra, İngiltere ve İrlanda şubemizde bu opsiyon mevcuttur.

Konut: Londra’da daha özgür ve bağımsız bir konaklama tercih etmek isterseniz öğrenci evi/rezidans/yurt tarzında konaklamalarımız bulunmaktadır. 1., 2. Ve 3. Bölgelerde yemekli veya yemeksiz konaklamalarımızı tercih edebilirsiniz./pdf/twin-staj.pdf

İlginizi Çekebilecek
Diğer Staj Programları
TWIN English Centres dil okulu 20 yılı aşkın bir süredir uluslararası öğrencilere eğitim ...
Greystone College, 2002 yılında kurulan özel bir meslek okulu olup, teşvik edici, kültürlerarası ...

Fiyat Bilgisi

Program hakkında detaylı fiyatlandırma için lütfen FORMU DOLDURUN

Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim