Yurtdışında Eğitim Fiyatları

Yurtdışı Eğitim Fiyatları

Yurtdışı eğitimi son dönemlerde oldukça popüler hale gelmiştir. Yurtdışı eğitimi olukça geniş bir yelpazede çeşitli eğitimler bulabilmek mümkündür. Dil okulları, lisans ve ya yüksek lisans eğitimleri, sertifika programları alınabilecek eğitimler arasında. Her bir eğitimin farklı avantajları mevcuttur. Her eğitim programı farklı sürelere ve elbette farklı fiyatlara sahiptir. Yurtdışı eğitimi fiyatları ülke tercihlerinize, şehir tercihlerinize, eğitim tercihlerinize göre değişiklik göstermektedir. Her bütçeye göre yurtdışı eğitim programları bulabilmek mümkündür.

Yurtdışı eğitim maliyet bakımından genel bilgiler verecek olursak yurtdışı eğitim programlarını maliyeti bakımından sınıflandırabiliriz. Bu sayede gelen bilgilere hakim olmuş oluruz. Öncelikle maliyetli ülkelerden daha az maliyetli ülkelere doğru bir sıralama yaparsak:

Amerika

Türkiye’den uzak olması ve eğitim ücretleri nedeniyle en maliyetli ülke Amerika diyebiliriz. Ancak uçak biletlerinin erken alınmasıyla, üniversite ve master eğitimleri gibi akademik bir eğitim aldığınızda çalışma fırsatınız vardır. Bu da maliyetlerinizi düşürecektir. Amerika’da dil okulu için çok fazla seçeneğiniz mevcuttur. Dil eğitimi için, dil okullarına giden öğrencilerin çalışma izni yoktur. Bununla birlikte dil eğitimi için Amerika’yı tercih ettiğinizde dil okullarından çok fazla seçenek sunulmaktadır. Amerika Dil Okulları sayfandan detaylara ulabilirsiniz.

İngiltere

İngiltere, kullandığı pound para birimi ile eğitim maliyetleri biraz yüksek gözükse de, dünya çapında ki prestijli eğitim kurumlarıyla, verdiği kaliteli eğitimle aslında oldukça değer bir maliyet sunmaktadır. Erken alınacak uçak biletleriyle maliyeti düşürebilmek mümkündür. İngiltere Dil Okulları sayfandan detaylara ulabilirsiniz.

Kanada

Kanada’da eğitim ücretleri makul denebilecek seviyededir. Bunun yanı sıra çalışma fırsatını düşündüğümüzde fiyatlar oldukça makul hale gelmektedir. Lisans ve Yüksek Lisans eğitimlerinizde çalışma izni tanımaktadır. Kanada’da en az 2 yıl eğitim süreci içerisinde olursanız, Kanada sizlere 3 yıl oturum ve çalışma izinleri vermektedir. Bu Kanada’da vatandaşlığı için ilk adım noktasıdır. Kanada Dil Okulları sayfandan detaylara ulabilirsiniz.

Avustralya

Avustralya coğrafi olarak bizden oldukça uzak bir konumda olduğu için uçak bilet fiyatları maliyetleri biraz yükseltebilir. Ancak Avustralya’da çalışma fırsatınız vardır. Bu sizlere oldukça büyük avantaj sağlamaktadır. Avustralya Dil Okulları sayfandan detaylara ulabilirsiniz.

İrlanda

Yurtdışı eğitim maliyetleri en uygun ülkelerden birisi İrlanda’dır. 25 hafta ve üzeri bir eğitim aldığınız zaman İrlanda’da çalışma izniniz olacaktır. İrlanda’nın başkenti Dublin hareketli sosyal yaşamı ve merkezi konu, iş fırsatlarıyla yurtdışı eğitim için oldukça iyi bir seçenek oluşturmaktadır. İrlanda Dil Okulları sayfandan detaylara ulabilirsiniz.

Malta


Yurtdışı eğitim için en makul seçeneklerden birisi Malta’dır. Malta Akdeniz’de 3 takım adasından oluşan turizm ve dil okullarıyla geçimini sağlayan harika bir ülkedir. Malta’da çalışma fırsatı bulabilmeniz mümkün.Malta Dil Okulları sayfandan detaylara ulabilirsiniz.

Yazar
3
Cansu Akkaya
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Kanada; yüksek yaşam standartlarına sahip bir ülke olarak bilinmektedir. Kanada'da öğrenci olmak; ...
Kanada’da Eğitim Kanada’da eğitim görmenin avantajlarını anlatmakla başlamak ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim